Dekorx Neler Yapar?

 

Balkon Korkulukları


Merdiven ve balkonlarda düşmeyi önlemek ve güvenlik sağlamak için kenar kısımda inşa edilen dekoratif bariyerlerdir.Çoğunlukla alüminyum,paslanmaz çelik ve ahşaptan yapılır.Küpeşte ve korkuluklar merdivenlerde,balkonlarda her türlü yürüme yollarında,stadyumlarda,alış veriş merkezlerinde, iç ve dış mekanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.
Bu yaygınlıkla beraber kalite ve güvenilirlik şarttır.

Merdiven Korkulukları


Merdiven üreticilerinin müşterilerinden aldıkları en önemli sorulardan birisi korkuluk nedir olmaktadır. Korkuluk merdiven kenarlarında bulunan boşluklarda güvenlik önlemi sağlanması için kullanılan sistemlerdir. Bu sistemler sayesinde hem güvenlik sağlanırken hem de merdivenlere estetik katılmaktadır.

Güneş Kırıcılar


Güneşin verdiği zararlı etkileri binaların içerisine taşımamak ve hem canlı hem cansız varlıkların daha rahat ve sağlıklı şekilde varlıklarını sürdürebilmeleri için önemli görev üstlenen yapılar olan güneş kırıcı sistemler bir bakıma binaların güneş gözlüğü anlamına da gelir. Burada asıl amaç bu ışıkların tamamen engellenmesi değil, sağlıklı bir şekilde yeteri kadarının alınması ve bu enerjiden verimli şekilde faydalanılmasıdır.

Bayrak Dİrekleri


5 metreden başlayıp tercihe göre 100 metre ve üstüne kadar bayrak direkleri vardır.


Bina boyu, alan genişliği, çevre yüksekliğine göre seçim yapılmalıdır.Bizleri arayarak yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Ürünlerimiz